Kuchnia hiszpańska

Kuchnia hiszpańska

Prawdopodobnie słyszeliście ją wcześniej, ale kuchnia hiszpańska w Madrycie nie jest inaczej: hiszpańskie jedzenie jest po prostu smaczne, zdrowe, śródziemnomorskiej i oferowane w szerokiej gamy sposobów. W porównaniu do innych krajów europejskich, np. w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii, jest stosunkowo tanie. Supermarkety znajdują się na terenie całego miasta i oferuje szeroki wybór typowych potraw kuchni hiszpańskiej i zwykle są otwarte do 10 lub 11 wieczorem (14 godz. W niedzielę).

Typowy hiszpański Jamón - Kuchnia hiszpańska

Typowy hiszpański Jamón

Piękne Outdoor Cafe, Madrid

Piękne Outdoor Cafe, Madrid

Jeśli uważasz, trzeba zabrakło czegoś innego czasu, nie musimy się martwić, możesz udać się do mniejszych sklepów ALIMENTACION, które są otwarte do późna w nocy, a także w niedziele i święta. Nawet jedzenie w pięknych kafejek jest niedrogie, ciesząc się trzy daniowe menu del dia na około 10 euro-powodem jego popularności.

Hiszpania oferuje szeroki wybór potraw i napojów, ale dotykając na kilku ulubionych nie boli. Typowy hiszpański jamón jest szynka ze świni iberyjskiej, która pochodzi z Hiszpanii. Jest to jeden z najbardziej znanych, często i smaczne pokarmy, które hiszpański skarb!

Chocolate Covered Figi

Chocolate Covered Figi

Hiszpańska tortilla jest inna kuchnia to często dostępne w menu w Hiszpanii.Hiszpańska tortilla lub omlet jest z ziemniaków, jaj i czasami cebulą. Jeśli jesteś udaliśmy się na wieczornego drinka i ochotę na kieliszek wina, przechowywać wino Malaga pamiętać. To wino jest słodkie odmiany, piękne wina deserowe i dostępne w wielu sklepach winiarskich w Hiszpanii. Wreszcie, jeśli chcesz do końca twoja noc z słodkie zawsze pamiętać Czekoladzie figi, które można znaleźć w sklepach w całym mieście, na doskonałej noc czepek.