Rozrywka w Madrycie

Rozrywka w Madrycie

“Nigdy nie byłem w mieście, w którym znajdzie się mniej powodów żeby położyć się do łóżka, a gdy już jestem w lóżku – żeby zasnąć. (Ernest Hemingway o Madrycie)

Podziwianie cudownego zachodu słońca

Podziwianie cudownego zachodu słońca

Naprawdę niemożliwe byłoby nie bawienie się Rozrywka w Madrycie! To wspaniała stolica, której klimat przemawia do każdego, bez względu na upodobania.

Życie nocne

Oczywiście zaczniemy od tutejszych klubów nocnych, które nie mają sobie równych. Znajduje się tutaj więcej barów na kilometr kwadratowy niż w jakimkolwiek innym mieście na świecie. Z tak wspaniałą pogodą  utrzymującą się tu przez większość dni w roku, będziesz spędzać swoje wieczory siedząc na widokowych tarasach, popijając drinka i jedząc darmowe tapas.

W Hiszpanii nie jest czymś niezwykłym umówienie się ze znajomymi o 11 wieczorem na obiad! A nawet po popołudniowej sieście będzie to dla Ciebie jak najbardziej dogodna pora. Kluby są otwarte do ok. 6 rano, kiedy nastaje idealny czas na wyjście po churros z czekoladą na śniadanie i wzięcie pierwszego metra do domu.

Próbowanie pysznych potraw w Madrycie

Próbowanie pysznych potraw w Madrycie

.

Chwile odpoczynku

Jak wszyscy wiemy, życie dąży do równowagi, więc w dniach, kiedy chciałbyś się trochę dotlenić i odpocząć, możesz odwiedzić jeden z wielu pięknych parków w Madrycie. Park Retiro położony jest w centrum Madrytu i stanowi miejsce, w którym możesz biegać, jeździć rowerem, na deskorolce, uprawiać jogę, spać i robić wszelkie inne rzeczy jakich tylko zapragniesz w tym zachwycającym parku. Dla tych z Was, którzy lubią wspinaczkę górską i jazdę na rowerze górskim, Casa de Campo to idealny park. To największy park miejski w Europie, dawniej używany do łowów królewskich.                                                                                                                                                                                                                                                     

Segowia, Madrytm

Segowia, Madrytm

Kultura

Twoje zwiedzanie Madrytu nie byłoby kompletne gdybyś ominął niektóre z najbardziej reprezentatywnych miejsc. Muzeum Prado jest światowej sławy muzeum, zaliczanym jako architektoniczny cud. Jeśli interesuje Cię bardziej nowoczesne muzeum, możesz zjeść lunch i spędzić wspaniałe popołudnie przechadzając się po salach Reina Sofia. Jest tyle rzeczy do zobaczenia podczas pobytu w Madrycie… a nasze motto to “pracuj ciężko i baw się jeszcze ciężej.  Tak samo jak planowaniem Twoich podróży, zajmujemy się organizowaniem Hiszpańskiego Programu Adventure, zaprojektowanego na interakcje z miejscowymi i dobrą zabawę.